Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Дотримуйтесь оптимального балансу

Вітаміни та дієтичні добавки

NUTRILITE DOUBLE X і NUTRILITE Дейлі. Це дві комплексні вітамінні й мінеральні дієтичні добавки, які доповнюють збалансований раціон протягом цілого року.

Сучасне життя може бути дуже напруженим. Залежно від щоденного графіка або пори року слід забезпечувати організм необхідними вітамінами та мінералами. Достатня доза цих поживних речовин є необхідною для підтримання імунної системи, нормального росту й розвитку клітин і органів. Поживні речовини містяться в багатьох овочах і фруктах, але у нас не завжди є час, аби відстежувати вживання їх у належній кількості. Хоча дієтичні добавки не можуть повінстю замінити здорового та збалансованого харчування, NUTRILITE DOUBLE X™ Полівітамінна мультимінеральна фітопоживна дієтична добавка і NUTRILITE™ Дейлі можуть стати цінним джерелом поживних речовин, яких в організмі бракує.

Які мультивітамінні та мультимінеральні добавки вживати та коли?

NUTRILITE™ пропонує дві дієтичні добавки з високим вмістом поживних речовин і збалансованою кількістю важливих вітамінів і мінералів, а також цінними фітопоживними речовинами. Вони забезпечують збалансовану дієту та загальне гарне самопочуття. NUTRILITE DOUBLE X™ і NUTRILITE Дейлі – кожна з них задовольняє потребу в різних поживних речовинах.
 NUTRILITE DOUBLE X — це перший продукт, запропонований NUTRLITE, і єдиний мультивітамін із концентратами, отриманими із 23-х різних овочів і фруктів. Він ефективно забезпечує організм поживними речовинами, коли його потреби у них зростають.
 NUTRILITE Дейлі пропонує основний набір поживних речовин, і ви можете бути впевненими, що добре дбаєте про себе. Упродовж року на різних етапах життя або в умовах сильного чи помірного стресу можна вибрати один із двох продуктів, який найкраще підходить для досягнення оптимального балансу.

Інстурменти продажу

Окрім спеціального відео про DOUBLE X і Дейлі та Бренд-центру DOUBLE X і Дейлі , NUTRILITE пропонує вам спеціальну брошуру, присвячену NUTRILITE DOUBLE X і Дейлі, на яку ви зможете посилатися та роздавати клієнтам. Брошура (артикул 242739), яка складається із 24 сторінок, містить нову цікаву інформацію про торгову марку NUTRILITE і основну інформацію про DOUBLE X і Дейлі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію