Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Єднання з природою

Вітаміни та дієтичні добавки

Святкуємо 80-ліття успіху NUTRILITE

У 1934 році Карл Рейнборґ створив і розпочав продаж у Північній Америці першої мультивітамінної та мультимінеральної добавки. Його ідеї змінили наші погляди на харчування та їжу загалом. І сьогодні його бачення втілено в бренді №1 у світі*.

Від зернятка до дієтичної добавки


Засновник Nutrilite Карл Ренборґ

Протягом останніх 80 років ми продовжуємо розвивати ідеї Карла Рейнборґа, удосконалюючи й покращуючи вітамінні комплекси та дієтичні добавки NUTRILITE™. На наших екологічних фермах і в сучасних лабораторіях висококласні спеціалісти в галузі сільського господарства й науковці відбирають найкращі дари природи та збагачують їх за допомогою передових наукових методів.
Наша сувора система контролю якості дає змогу відстежувати добротність усіх інгредієнтів, які ми виробляємо самі або отримуємо від постачальників. А програма сертифікації — NUTRICERT™ — гарантує відповідність усіх складників нашим стандартам якості. Ця програма ґрунтується на найкращих досягненнях екологічного сільського господарства.

Соціально відповідальна торгова марка

NUTRILITE застосовує екологічні методи землеробства з метою здійснення позитивного впливу на довкілля. На понад 2590 гектарах сільськогосподарських угідь ми вирощуємо та збираємо рослини без шкоди для навколишнього середовища, не застосовуючи шкідливі речовини або хімікати.

Окрім того, ми докладаємо всіх зусиль, щоб покращити світ довкола нас. З метою подолання дитячого недоїдання в рамках кампанії NUTRILITE Сила 5 ми співпрацюємо з організацією CARE, розповсюджуючи дієтичну добавку з мікроелементами NUTRILITE Little Bits™. Ці маленькі пакетики-саше вагою 1 грам містять 15 важливих вітамінів і мінералів. Їх можна додавати в будь-яку їжу, тим самим збагачуючи дитяче харчування.

Корисні цифри

NUTRILITE завжди дотримується принципу — ділитися своїми розробками зі світом. В Інституті здоров’я NUTRILITE, розташованому в Буена-Парку (Каліфорнія, США), науковці, спеціалісти й експерти з усього світу займаються дослідженнями з метою пошуку практичних рішень, які допоможуть людям досягнути оптимального стану здоров’я. Вони проводять 25 000 тестів щомісяця та понад 500 000 оцінювань якості щороку. Усе це дозволяє забезпечити якість, ефективність і безпеку всіх продуктів NUTRILITE.

Результат — від зародків ідеї, сформульованої 80 років тому нашим засновником, Карлом Рейнборґом, NUTRILITE перетворилась на бренд №1 у світі з продажу вітамінів і дієтичних добавок.*


* Джерело: Euromonitor International Limited; «Вітаміни та дієтичні добавки, обсяг світового роздрібного продажу 2013 рік».

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію