Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Бажаєте спробувати новий спосіб схуднення?

Продукти для коригування ваги

Відкрийте для себе bodykey: індивідуальну програму схуднення.

Вона стала відкриттям у сфері контролю ваги. Науковці нещодавно з’ясували, що між ДНК організму та його реакцією на харчування й фізичну активність існує тісний зв’язок. Усе просто: ваші гени визначають, як організм контролює вагу тіла.

Компанія Amway скористалася можливістю надати НПА та їхнім клієнтам доступ до цього унікального способу контролю ваги та харчування, розробивши генетичний тест bodykey від NUTRILITETM. Цей простий тест визначає ваш генетичний тип і збирає важливу інформацію, на основі якої ми розробляємо для вас найкращу дієту та комплекс фізичних вправ, що допоможуть схуднути. Унікальні результати тесту використовуються для розробки індивідуальної дієти та комплексу вправ bodykey.

Гени: ключ до визначення вашого особистого способу контролю ваги

У світі набирає обертів тенденція до ожиріння, що може мати серйозні наслідки для здоров’я людей. Вона поклала початок дослідженням можливих причин цієї проблеми та її рішень. Останні результати підтвердили, що збільшення та втрату ваги більше не можна розглядати як просте співвідношення між отриманими та втраченими калоріями. На це впливають багато чинників, зокрема індивідуальний генетичний тип. Визначено, що з-поміж тисяч генів у геномі людини на вагу впливають п’ять варіантів із чотирьох генів.

Легкість, точність, конфіденційність

Отримати зразок генного матеріалу дуже легко. Це можна зробити вдома за допомогою комплекту для генетичного тесту, що входить до складу bodykey Набору. Надішліть свій зразок ДНК, а все решту зробить Novogenia (австрійська лабораторія, сертифікована відповідно до стандарту ISO). Лабораторія працює з дотриманням найвищих стандартів якості та конфіденційності, гарантуючи точні результати тестування й безпечне поводження з матеріалами. Після аналізу зразки знищуються.

На основі результатів генетичного тесту розробляються унікальні рекомендації щодо дієти та фізичних вправ, з якими ви можете ознайомитися на своїй особистій сторінці на платформі «Мій онлайн-тренер bodykey». На основі результатів розробляється:

  1. дієта з оптимальним для вашого організму вмістом жирів і вуглеводів;

  2. тип фізичної активності, яка найкраще підходить вашому організму.

Знаючи ці унікальні генетичні фактори, за допомогою програми bodykeyTM ви зможете розробити власний план контролю ваги.

Перегляньте відео від bodykey , щоб дізнатися більше про високоякісний генетичний тест, який використовується для рoзробки індивідуальних програм bodykey.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію