Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Будьте здорові

Продукти для коригування ваги

Покращуйте своє здоров’я та раціон харчування в новому році. Amway неодмінно допоможе!

Більшість із нас будують великі плани на новий рік. Ми хочемо регулярно займатися спортом і стежити за харчуванням. Щоб збільшити шанси на здійснення цих мрій, скористайтеся наведеними нижче порадами.

Здорове поєднання

Поєднайте зручність і поживну цінність посуду iCookTM із перевагами програми bodykey від NUTRILITETM, і ви зможете залишатися здоровими та стрункими впродовж цілого року.

Плануєте спробувати продукти або Набір bodykeyTM? Чи, можливо, уже зробили це? На онлайн-платформі «Мій онлайн-тренер bodykey» доступні корисні рецепти для контролю ваги. Стежте за новинами!

Докладну інформацію про унікальне рішення щодо контролю ваги та смачні продукти bodykey наведено ліворуч.

Готуйте з iCook

Ми створили цей стильний набір кухонного посуду iCook, щоб ви могли завжди тішити себе смачною та здоровою їжею. Його розроблено за технологією VITALOKTM, яка передбачає готування з низьким рівнем вологості, зберігаючи втричі більше життєво необхідних вітамінів і мінералів, ніж традиційні методи приготування.
iCook — це більше, ніж просто якісний кухонний посуд. Усі його елементи сприяють створенню апетитних і поживних страв. Ви використовуватимете менше олії, а значить, ваші страви будуть кориснішими для всієї сім’ї.

Зручне готування, легке чищення, низьке енергоспоживання

Посуд має спеціальне надміцне антипригарне покриття DURAMICTM, а сковорідки оснащені кришками з гартованого скла. Це захищає ваші робочі поверхні від бризків, а також дає змогу стежити за приготуванням страви, не випускаючи тепло. У результаті готування перетворюється в зручний, енергоефективний процес. Набори посуду з нержавіючої сталі також споживають мало енергії, і їх дуже легко чистити.
Кухонний посуд iCook ідеально підходить для використання на керамічних, газових, електричних та індукційних плитах. Він забезпечує чудову теплопровідність, не вступає в реакцію з продуктами й не впливає на смакові властивості їжі.

Початок роботи

Познайомитися з перевагами технології VITALOK можна за допомогою Основного набору із 7 предметів, а Набір «Сімейний престиж» із 27 предметів забезпечить вас усім необхідним для розкішної вечері чи великого сімейного свята.

iCook Набір «Сімейний престиж» (27 предметів)


iCook — ідеальне рішення як для новачків на кухні, так і для досвідчених кухарів, яким потрібен комплексний набір високоякісного кухонного начиння.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію