Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Привід для святкування

Продукти для коригування ваги

My bodykey Online Coach з’явиться ще в п’яти країнах — замовляйте набір уже зараз.

My bodykey Online Coach відтепер доступний ще в п’яти країнах. відтепер доступний ще в п’яти країнах. Більше того, ви можете посилити ефект від програми, скориставшись новинкою — bodykey від NUTRILITETM shaker.

Ваш особистий тренер

Цього місяця НПА ще в п’яти країнах зможуть скористатися перевагами
My bodykey Online Coach
: у Чеській Республіці, Фінляндії, Угорщині, Румунії та Швеції.

Це означає, що незабаром жителі цих країн зможуть дізнатися з перших рук про цілісний, ефективний і глибоко індивідуальний план схуднення й підтримання ваги.

Програма розроблена так, щоб враховувати індивідуальні потреби користувачів та особливості їхньої ДНК, а також робити акцент на такий важливий фактор, як самомотивацію. Це орієнтує на довгострокові, а не короткострокові результати.

Інноваційні методи, що дають гарантовані результати

bodykey від NUTRILITE діє на основі результатів генетичних тестів, враховуючи при цьому ваш стиль життя, вподобання щодо їжі та видів фізичної активності. На основі цього спеціально для вас розробляється унікальна Дієта та План вправ (D&E).

Зареєструвавшись на платформі My bodykey Online Coach («Мій онлайновий тренер bodykey»), ви одразу отримуєте доступ до порад та інформації, наданих експертами, дієтологами та психологами-біхевіористами, а також тисячі рецептів, більш ніж 70 відеороликів із вправами від нашого експерта з фітнесу Стіва Меллора та інноваційних засобів відстеження результатів.

Перевагою цієї програми є те, що вам потрібно лише замовити набір bodykey, і ви зможете почати працювати над собою. Пройдіть генетичний тест та заповніть анкету стосовно своїх особистих уподобань, і ми розробимо для вас індивідуальний план D&E. Після цього ви можете зосередитися на індивідуальній дієті та корисних вправах. У цьому вам допоможе спеціальний посібник, написаний нашими експертами, а також найкращі продукти NUTRILITE.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію