Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Танцюйте на здоров'я

Продукти для коригування ваги

Танцювальні тренування – це відмінний спосіб тримати себе у формі.

Щоб займатися спортом, не обов’язково ходити в спортзал. Танці — чудовий спосіб покращити фізичну форму. Тренуйтеся і шукайте свій ритм вдома! Ці вправи на основі танцювальних рухів не тільки принесуть користь здоров’ю, а й подарують гарний настрій.

1. Присідання із широко розставленими ногами

Тренування стегон і сідниць
Широко розставте ноги та виконуйте присідання. Можна тримати стопи прямо або спрямувати пальці ніг назовні, щоб збільшити навантаження на внутрішні поверхні стегон. Зігніть коліна й опустіться нижче, утримуючи коліна над стопами та тримаючи спину прямо. Залишайтесь у цьому положенні 3 секунди. Щоб ускладнити завдання, можна одночасно качати біцепс.

2. Енергійні стрибки

Тренування сідниць, стегон і литок
Адаптуватися до підвищеної частоти серцевих скорочень і покращити тонус ніг допоможуть енергійні танцювальні рухи, як-от стрибки. Підстрибніть якнайвище, утягніть живіт і спробуйте м’яко приземлитися на подушечки стоп. Щоб додати навантаження на м’язи плечей, одночасно робіть махи руками.

3. Підняття ніг із зігнутими колінами

Тренування м’язів тулуба
Звичайне піднімання ніг із зігнутими колінами — це легке аеробне навантаження, що не потребує додаткового обладнання, тож вмикайте улюблену музику та починайте рухатися. Почергово піднімайте коліна якнайвище та втягуйте живіт, ніби робите вправу на скручування преса стоячи. Енергійна танцювальна музика допоможе бадьоріше виконувати вправи. Занадто легко? Тоді додайте навантаження: паралельно качайте біцепси або робіть махи руками.

Схожа інформація

7 способів регулярно тренуватися

Продукти для активного способу життя

Далі
© stocksy.com

Міні-тренування і чудові результатами

Продукти для коригування ваги

Далі
© iStockphoto

Веселі вправи для всієї сім’ї

Продукти для активного способу життя

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію