Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Stocksy

Перевірте рівень фізпідготовки за допомогою трьох вправ

Продукти для коригування ваги

Цього місяця займіться тренуваннями й не забудьте взяти з собою батончик із високим вмістом протеїнів.

Прийшла весна, і ви вирішили вести більш активний спосіб життя, тож вам потрібний заряд енергії. Деякі люди отримують додаткові стимули займатися спортом, коли надворі тепло, приємна погода, цвітуть квіти.

Якщо до цього ви проводили більше часу на дивані та зовсім небагато в тренажерному залі, будьте дуже обережні й терплячі, коли тільки починаєте тренування. Реальні фізичні зміни вашого тіла можна буде побачити лише через два місяці регулярних тренувань, тому не втрачайте надію після перших тижнів. Коли ви знову починаєте тренуватися, дуже важливо стежити за своїм прогресом.

Кілька простих тестів, щоб оцінити ваш фізичний стан

© Stocksy

Ходьба/біг півтора кілометра (серцево-судинний). Виміряйте час, який витрачаєте, щоб пройти чи пробігти півтора кілометра. Це допоможе визначити ваш фізичний стан і рівень рухливості. Приблизно через два тижні знову виміряйте цей час. Ваша мета полягає в тому, щоб його скоротити.

© Stocksy

Віджимання (сила верхньої частини тіла). Віджимання — чудовий спосіб перевірити вашу силу, оскільки при виконанні цієї вправи задіяні багато м’язів, зокрема трицепси та м’язи спини й плечей. Станьте в початкову позицію для віджимання (якщо ви тільки починаєте, спирайтеся на коліна) і зробіть стільки віджимань, скільки зможете, — підряд, без перерви.

© Stocksy

Планка (основні м’язи). Планка — це чудовий спосіб виміряти силу основних м’язів вашого тіла. Станьте в початкову позицію для віджимання, однак лікті та передпліччя мають спиратися на підлогу. Ваше тіло має утворити пряму лінію від голови до п’ят. Виміряйте час, протягом якого ви зможете втримувати цю позу.

Фізичні вправи — це не єдина складова вашого здоров’я та досягнення цілей: величезну роль відіграє також і раціон. Під час фізичних навантажень вашому організму потрібна енергія, тому обов’язково вживайте продукти харчування, багаті протеїнами, до та після тренування.

Заряд енергії, що легко вміщається в сумці

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Ви завжди можете тримати NUTRILITE™ Батончик із високим вмістом протеїнів під рукою, щоб перекусити до чи після тренування. Він легко поміщається в кишеню, надає вам 32% норми протеїнів і вітамінів групи В та має високий вміст клітковини й низький вміст цукру.

Скористайтеся чудовою весняною погодою та займайтеся фізичними вправами на вулиці. З належною мотивацією та збалансованим раціоном ви дуже скоро відчуєте різницю.

Схожа інформація

Особистий і професійний розвиток із bodykey

Продукти для коригування ваги

Далі

Здолайте зимову хандру

Продукти для активного способу життя

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію