Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Контроль ваги — нова точка зору

Продукти для коригування ваги

У дослідженні компанії Amway переглянуто фактори, що впливають на втрату ваги.

Минулого року компанія Amway провела дослідження* у восьми країнах Європи. Результат був однаковий: більшість людей (63–80%) намагалися скинути вагу. Водночас кількість осіб із надмірною вагою продовжує зростати. Очевидно, що досягти довгострокової втрати ваги досить важко. У чому ж причина?

Саме це запитання уряд Великобританії поставив перед більш ніж 200 науковими експертами. Метою було визначити фактори, які впливають на набір ваги, а також зрозуміти складність і систематичність процесу перетворення надмірної ваги в ожиріння. У результаті отримали схему, яка демонструвала залежність ожиріння від впливу різних факторів.

Відповідно до цього дослідження* індивідуальна біологія, а також низка інших чинників, наприклад, діяльність, соціологічні та психологічні фактори, відіграють важливу роль у комплексній системі набору ваги. Зокрема, це стосується генетичної структури індивіда. Дослідження природи людини дозволило виявити низку особливих генів, які пов’язані з набором ваги.

Втратити зайві кілограми й підтримувати оптимальну вагу дуже складно. Загальна думка, що для розв’язання цієї проблеми потрібно просто менше їсти та більше рухатись, є не зовсім правильною. Основна причина надмірної ваги набагато складніша. Вона викликана взаємодією широкого спектру змінних і чинників, пов’язаних з індивідуальною біологією, раціоном та фізичною активністю в рамках певного соціального, культурного й навколишнього середовища.

Сучасна програма контролю ваги є складною і має враховувати такі фактори:

  1. біологію кожного індивіда;

  2. особисту ситуацію;

  3. раціон харчування;

  4. фізичні навантаження;

  5. мотиваційну підтримку.

bodykey від NUTRILITE™ — саме така комплексна програма контролю ваги. Вона пропонує персоналізовані рекомендації щодо раціону харчування на основі результатів генетичного тесту, а також низку смачних рецептів на будь-який смак. Крім того, в ній можна знайти багато фізичних вправ відповідно до особистих уподобань.

*Боротьба з ожирінням: майбутній вибір — Доповідь про проект, 2-е видання, — Державне управління науки

Схожа інформація

Особистий і професійний розвиток із bodykey

Продукти для коригування ваги

Далі

Додайте свою частку в історію успіху bodykey

Розвиток та винагороди

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію