Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© gettyImages

Науковий підхід до контролю ваги

Продукти для коригування ваги

Експерти Amway представили програму bodykey від NUTRILITE на конференції, присвяченій харчуванню та генетиці.

Програма bodykey від NUTRILITE™ нещодавно була в центрі уваги наукової спільноти. Д-р Рене Рот-Еранг, Катаріна Проль і д-р Ніколь Бауер представили сучасну програму контролю ваги на міжнародній конференції «NuGOweek», присвяченій харчуванню та генетиці , що відбувалася в Копенгагені. Організатором заходу була Асоціація харчування та геноміки (NuGO), до якої входять університети та науково-дослідні інститути, що вивчають молекулярне харчування, персоналізоване харчування, харчову геноміку та біологію систем харчування. Мета цієї асоціації — сприяти науковим дослідженням і розробкам.

Основне питання на конференції 2016 року стосувалося взаємозв’язку між генами, способом життя та кишковим середовищем. «Ми пишаємося, що наше дослідження демонструвалося серед інших на науковому стенді», — сказала Ніколь Бауер після конференції. Компанія Amway регулярно бере участь не лише в цій конференції, а й в інших наукових заходах. Вона також підтримує молодих науковців у їхніх дослідженнях харчової геноміки, заохочуючи їх призами від NUTRILITE, а Amway Європа виступає спонсором нагороди NuGO для найкращого наукового стенда.

Зліва направо: д-р Ніколь Бауер, д-р Рене Рот-Еранг і Катаріна Проль

У пріоритеті наукові дослідження

Уже вкотре Amway представляє bodykey від NUTRILITE перед аудиторією інших науковців. Раніше цього року д-р Рене Рот-Еранг виступав на міжнародній конференції «Personalised Nutrition 2.0» («Персоналізоване харчування 2.0») в Амстердамі, де провідні вчені з таких установ, як Інститут Вейцмана, Кембриджський університет і Університет Східної Англії представляли свої нещодавно рецензовані, а також ще не опубліковані дослідження про кишкову флору, харчову геноміку та молекулярне харчування.

Amway має великий досвід у сфері досліджень, а також підтримує університети з усього світу в розробці інноваційних продуктів. Маючи тісний зв’язок із науковими колами, компанія Amway запрошує провідних світових дослідників до Науково-консультативної ради NUTRILITE. Серед них професор Гері Вільямсон зі Школи товарознавства харчових продуктів і харчування при Університеті Лідса. В основі NUTRILITE лежить поєднання науки та поваги до природи. Саме тому NUTRILITE — один із найуспішніших брендів дієтичних добавок у всьому світі.

Схожа інформація

Контроль ваги — нова точка зору

Продукти для коригування ваги

Далі

Особистий і професійний розвиток із bodykey

Продукти для коригування ваги

Далі

Дослідження підтверджує позитивний ефект кислот Омега-3

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію