Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Lauri Patterson/gettyImages

Ожиріння — важкий тягар

Продукти для коригування ваги

У ЄС майже один із шести дорослих страждає від ожиріння. І кількість таких людей зростає.

Майже третина населення Землі має надмірну вагу або страждає від ожиріння. Згідно з даними інституту McKinsey, глобальні економічні збитки від ожиріння становлять приблизно 2 трлн доларів США щорічно та «майже дорівнюють збиткам від куріння або збройного насилля, війни й тероризму».1

Результати, отримані на основі Європейського дослідження здоров’я шляхом інтерв’ю й опитувань, свідчать про те, що в Європі більше половини дорослих (52%) мають надмірну вагу; із них 36% страждають від передожиріння, а 16% — від ожиріння. Це означає, що в ЄС майже один із шести дорослих має ожиріння. Унаслідок цього дорослі з нормальною вагою опинилися в меншості.2

Ожиріння пов’язане з віком і освітою

Ожиріння — це серйозна проблема, яку можна статистично визначити за допомогою індексу маси тіла (ІМТ). Щоб обчислити його, потрібно розділити масу тіла в кілограмах на квадрат зросту в метрах. Надмірна вага розпочинається за ІМТ 25, передожиріння — за ІМТ 27, а ожиріння — за ІМТ 30.

Якщо зіставити групи за віком і рівнем освіти, виявиться, що частка дорослих, які страждають від ожиріння, є різною. Чим старшою є група, тип більше в ній дорослих із ожирінням. Наприклад, у групі дорослих віком 65–74 років 22% вважаються такими, що страждають від ожиріння, порівняно з 6% у групі віком 18–24 років. Ця схема також діє і для рівня освіти: частка дорослих з ожирінням в ЄС знижується з підвищенням рівня освіти.

Частка дорослих із ожирінням відрізняється в різних країнах через різницю в соціоекономічних факторах, складі сім’ї, харчових звичках і кулінарних традиціях.3,4

У вибраних країнах найнижча частка ожиріння зафіксована в Румунії (9,4%), Італії (10,7%) та Швеції (14%). З іншого боку, від ожиріння страждає один із п’яти дорослих у Великобританії, Угорщині та Туреччині.

Як ставити реалістичні цілі для зниження ваги

Програму bodykey від NUTRILITE™ було спеціально розроблено для того, щоб допомогти вам досягти оптимальної ваги та підтримувати її.

Набір bodykey містить усі компоненти, необхідні на шляху до досягнення оптимальної ваги. Він також надає доступ до онлайн-платформи «Мій онлайн-тренер bodykey», де ви можете знайти поради онлайн-тренера, різні відео, рецепти та інтерактивні інструменти для підтримки й мотивації, які допоможуть вам оцінити прогрес на кожному кроці до втрати ваги.


1. «Overcoming obesity: An initial economic analysis» (Боротьба з ожирінням: початковий економічний аналіз), McKinsey Global Institute (MGI). 2. E. Commission (2016), European Health Interview Survey: Almost 1 adult in 6 in the EU is considered obese, Eurostat (Комісія ЄС (2016), Європейське дослідження здоров’я шляхом інтерв’ю й опитувань: майже 1 із 6 дорослих у ЄС страждає від ожиріння, статистичне агентство Євросоюзу); http://ec.europa.eu/eurostat/documents/2995521/7700898/3-20102016-BP-EN.pdf/c26b037b-d5f3-4c05-89c1-00bf0b98d646, M.R. Institut (2008), Nationale Verzehrsstudie II, https://www.mri.bund.de/de/institute/ernaehrungsverhalten/forschungsprojekte/nvsII/. 3. S. Parikka et al (2015). Associations between parental BMI, socioeconomic factors, family structure and overweight in Finnish children: a path model approach (Зв’язок між ІМТ батьків, соціоекономічними факторами, складом сім’ї та надмірною вагою у фінських дітей: модель пат-аналізу), BMC Public Health. 15, pp. 271. 4 W. Van Lippevelde et al. Associations between family-related factors, breakfast consumption and BMI among 10- to 12-year-old European children: the cross-sectional ENERGY-study (Зв’язок між сімейними факторами, споживанням сніданку й ІМТ у 10- та 12-річних дітей у Європі: енергетичне дослідження, що охоплює різні групи), PLoS One. 8, pp. e79550.

Схожа інформація

Контроль ваги — нова точка зору

Продукти для коригування ваги

Далі

Бажаєте спробувати новий спосіб схуднення?

Продукти для коригування ваги

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію