Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© gettyImages

Розвінчуємо міфи про зниження ваги…

Продукти для коригування ваги

... і ділимося порадами щодо того, як не споживати зайвих калорій.

Існує багато хибних уявлень щодо схуднення та підтримання нормальної ваги, і деякі з них можуть навіть зашкодити здоров’ю. У цій статті ми розвінчуємо найшкідливіші міфи та розповідаємо про способи зниження ваги, які дійсно працюють.

Три міфи про зниження ваги.

  1. Зниження ваги відбувається внаслідок суворих обмежень у раціоні. Якщо зменшити кількість їжі в щоденному раціоні, щоб споживати менше калорій, наш організм не отримуватиме достатню кількість необхідних поживних речовин. Унаслідок цього спочатку вага може швидко знизитись, але в певний момент обмін речовин сповільниться, і організм перешкоджатиме подальшому схудненню.

  2. Щоб довше залишатися ситими, потрібно споживати більше жирів. Це небезпечно для людей із високим рівнем холестерину. До того ж деяким із нас для схуднення необхідно зменшити споживання жирів. Окрім того, щоб довше не відчувати голоду, краще за все їсти більше овочів, фруктів і продуктів із високим вмістом клітковини.

  3. Щоб знизити вагу, потрібно лише пити. Це тимчасове рішення, яке може наситити організм рідиною, але при цьому ви втрачатимете лише її, а фактична вага залишиться на тому самому рівні. Щоб вивести токсини з організму, краще зменшити споживання алкоголю та цукру.

Не всім підходить один і той самий розмір

Проблема багатьох методик зниження ваги — це те, що вони не універсальні. У всіх є свої особливості, і за умови однакового раціону деякі люди відчуватимуть себе енергійними та здоровими, а інші будуть швидко втомлюватися й почуватися некомфортно.

Програми контролю ваги, такі як bodykey від NUTRILITETM, враховують необхідність індивідуального підходу та розпочинаються з генетичного тесту, що допомагає визначити, які продукти найкраще підходять для вашого організму. Завдяки цьому ви зможете втратити вагу й підтримувати ідеальну форму.

Дослідникам, які розробляють програму bodykey, відомо, що деяким людям необхідно зменшити кількість жирів у раціоні, а іншим — скоротити споживання вуглеводів для доброго самопочуття. Вони розробили таблетки, які легко ковтати та які підходять для різних типів фігури.

Уявіть групу людей, що сидять за столом та їдять піцу. Ті з них, кому потрібно вживати менше вуглеводів, мають приймати Карб Блокер, що блокує до двох третин всієї кількості спожитих вуглеводів у стандартному прийомі їжі з 600 калорій. Отже, люди, які прийняли ці таблетки, можуть насолоджуватися піцою, адже їх організм засвоїть лише частину вуглеводів. Схожим чином люди, які набирають вагу через споживання жирів, також можуть спокійно їсти піцу, прийнявши Блокатор жирів, який допоможе заблокувати до 27% жирів у прийомі їжі та мінімізує їх засвоєння.

Зверніть увагу:

НЕ ПРИЙМАЙТЕ одночасно Карб Блокер і Блокатор жирів! Програма bodykey від NUTRILITE визначить, який із цих продуктів допоможе вам підтримувати оптимальну вагу. А можливо, вам достатньо буде просто збалансувати споживання жирів і вуглеводів.

Схожа інформація

Контроль ваги — нова точка зору

Продукти для коригування ваги

Далі
© gettyImages

Науковий підхід до контролю ваги

Продукти для коригування ваги

Далі

Бажаєте спробувати новий спосіб схуднення?

Продукти для коригування ваги

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію