Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© stocksy

Контролюйте споживання рідини

Продукти для коригування ваги

Із новим онлайн-інструментом від bodykey ви можете відстежувати обсяг спожитої щодня рідини.

Програма bodykey від NUTRILITE™ здобула свою популярність завдяки генетичному тесту та дієті, що розробляється з урахуванням потреб клієнта. Купуючи набір bodykey, ви отримуєте доступ до унікальної платформи Мій онлайн-тренер bodykey , призначеної допомагати вам на шляху до оптимальної ваги. Цей портал містить поради дієтологів, корисні відео й інтерактивні інструменти, а тепер ще й засіб для відстеження обсягу спожитої рідини — додатковий спосіб підтримувати здоровий спосіб життя та контролювати вагу.

Детальний огляд

Новий інструмент аналізує споживання рідини, порівнюючи фактичний обсяг із цільовим. Він також повідомляє, скільки рідини потрапляє в організм, коли ви п’єте воду, алкоголь чи висококалорійні солодкі напої. Щоб дізнатись, як відстежувати, аналізувати й контролювати споживання рідини, просто ввійдіть на Мій онлайн-тренер bodykey і знайдіть текст «Відстежуйте щоденне споживання рідини й досягайте поставлених цілей». Також у розділі новин від bodykey є дві статті про те, наскільки важливо споживати достатньо рідини людям, які намагаються схуднути.

© shutterstock (1) [M]

Переваги інструмента

Ми часто чуємо, що потрібно більше пити, однак більше — це скільки? Усе залежить від кожної окремої людини. Статистика свідчить, що більшість людей споживає недостатньо рідини, а це призводить до частих головних болів, запаморочення та зневоднення. Наш інструмент:

  1. допомагає відстежувати споживання рідини з урахуванням вашого раціону харчування;

  2. дає змогу порівнювати обсяг спожитої за день рідини з цільовим;

  3. повідомляє про кількість калорій у газованих і алкогольних напоях;

  4. дає змогу ефективніше контролювати загальне споживання калорій.

Перехресний продаж для розвитку бізнесу

Що краще зробить воду кришталево чистою та смачною, як не eSpring™ Система очищення води? Це ідеальний продукт для заохочення та перехресного продажу. Пропонуйте клієнтам те, що їм потрібно, і водночас розвивайте свій бізнес.

Схожа інформація

Особистий і професійний розвиток із bodykey

Продукти для коригування ваги

Далі
© Westend61

Стильний посуд для води

Кухонний посуд та система очищення води

Далі
© gettyImages

Розвінчуємо міфи про зниження ваги

Продукти для коригування ваги

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію