Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Felix Hug/stocksy

Поборіть потяг до переїдання

Продукти для коригування ваги

Представляємо новий продукт, що допомагає контролювати апетит

Чому для деяких людей складно вчасно завершити прийом їжі й не переїдати? Здавалося б, усе просто: ви їсте, коли відчуваєте голод, а організм сповіщає вас, коли насититься. Але всі ми знаємо, що іноді нам хочеться більше і більше їжі, а відчуття ситості так і не з’являється.

Маленькі діти та тварини мають здорові стосунки з їжею від природи. Коли вони голодні, вони хочуть їсти; коли вони наситились, інтерес до їжі зникає. Коли ми виростаємо й починаємо їсти заради задоволення, з’являються проблеми з переїданням.

Чи може доросла людина відновити здорове ставлення до обсягу спожитої їжі? І що для цього потрібно робити?

Нічого зайвого

Торгова марка NUTRILITE створила новий продукт для контролю ваги, який допоможе вам і вашим клієнтам зменшити апетит та схуднути.

Це не нова дієта, і вам не доведеться відмовлятися від улюблених продуктів. Цей продукт допоможе вам споживати менше, створюючи відчуття ситості ще до початку прийому їжі. Ви зможете насолоджуватися улюбленою їжею й легко зупинитися, коли відчуєте ситість. Ви побачите, наскільки легко стежити за своєю вагою, коли ви можете контролювати розмір порцій і не споживати нічого зайвого.

Як це працює?

NUTRILITE™ Appetite Controller Дієтична добавка з глюкомананом проста у використанні. Щоб позбутися зайвих кілограмів, просто змішуйте вміст пакетика з водою або соком (це дуже важливо, не намагайтеся вживати без рідини) тричі на день перед кожним прийомом їжі.

Вміст пакетика перетворюється у вашому шлунку на желе. Це желе частково заповнює шлунок і тисне на його стінки, створюючи приємне відчуття ситості.

У чому секрет?

Секрет NUTRILITE Appetite Controller Дієтичної добавки з глюкомананом полягає у використанні двох унікальних інгредієнтів. Перший із них — речовина під назвою глюкоманан, яку добувають із кореня конджака. Це повністю природне дієтичне волокно, яке накопичує вологу й перетворюється у вашому шлунку на желе, створюючи відчуття ситості. Другий інгредієнт — екстракт бузини, який надає продукту приємного фіолетового забарвлення.

Чи підходить цей продукт саме вам?

NUTRILITE Appetite Controller Дієтична добавка з глюкомананом ідеально підійде всім, хто бажає позбутися зайвої ваги. Крім того, її можна поєднувати з будь-якою дієтою. Це означає, що вона підходить усім, від вегетаріанців до любителів тістечок, сиру або м’яса.

Ця добавка ідеально доповнює програму контролю ваги bodykey™ від NUTRILITE, тож у вас є чудова можливість представити цю програму своїм клієнтам. Крім того, Appetite Controller Дієтичну добавку з глюкомананом можна поєднувати з будь-якими іншими засобами Amway для контролю ваги. Для отримання найкращих результатів радимо вживати її разом із Блокатором жирів або Карб Блокером. Ви самі обираєте свій режим харчування.

А з NUTRILITE Appetite Controller Дієтичною добавкою з глюкомананом стане набагато простіше відмовитись від зайвої порції.

Схожа інформація

© gettyImages

Розвінчуємо міфи про зниження ваги

Продукти для коригування ваги

Далі

Секрети успішного контролю ваги

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію