Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Alamy

Приборкайте свій апетит

Продукти для коригування ваги

Цього літа ми допоможемо вам дотримуватися свого плану схуднення, і почнемо з розміру порцій.

Факт: що більше ми їмо, то вища вірогідність набрати вагу. Звичайно, збільшення обсягу кардіо вправ допомагає витратити кілька зайвих калорій, але якщо переїдання перетворюється на звичку, ми помічаємо, що ваги показують дедалі більшу цифру, а талія поступово зникає.

Розмір порції має значення

Ми втрачаємо контроль над кількістю їжі, яку споживаємо, якщо розміри порцій більші, ніж потрібно.

Спробуйте дотримуватися наведених нижче рекомендацій.

  1. Порція м’яса, риби або птиці має бути, як ваша долоня

  2. Порція рису, макаронів або овочів має бути, як ваш стиснутий кулак

  3. Порції вершкового масла, олії та цукру мають бути, як кінчик вашого великого пальця

  4. Порція твердого сиру має бути, як цілий великий палець

  5. Закуски, як-от попкорн або картопляні чіпси, рекомендується вживати в обсязі, що не перевищує дві жмені; горіхів бажано їсти вдвічі менше.

Цікавий експеримент

Щоб порівняти розмір вашої звичайної порції з нормою, якої достатньо для тамування голоду, спробуйте поїсти з вимкненим світлом. Приготуйте страву та сядьте за стіл із запаленою свічкою. Задуйте полум’я та їжте в темряві. Зупиніться, коли відчуєте, що наїлися, і ввімкніть світло. Ви здивуєтеся, як мало їжі насправді потрібно вашому шлунку для тамування голоду.

Не дозволяйте собі зайвого влітку

Шашлики з жирного м’яса, сири й інші подібні продукти спокушають наші смакові рецептори теплими літніми вечорами. Виявити силу волі може бути доволі складно, коли збирається приємна компанія й панує атмосфера свята. У результаті ми переїдаємо. Якщо вам це знайомо, спробуйте приборкати свій апетит за допомогою дієтичної добавки.

Розчиніть вміст одного пакетика-стіка NUTRILITETM Appetite Controller Дієтичної добавки з глюкомананом у рідині (це може бути вода або сік). Приймайте його тричі на день перед кожним прийомом їжі, щоб у вашому шлунку утворювався природний гель. Завдяки йому ви відчуватимете приємну ситість і не переїдатимете.

Додаткова підтримка

Виявляйте емпатію до клієнтів, які хочуть схуднути, і пропонуйте їм спробувати приборкати апетит за допомогою NUTRILITE Appetite Controller Дієтичної добавки з глюкомананом. Це чудовий продукт для залучення нових клієнтів, якщо делікатно його представити. Він має особливо зацікавити споживачів bodykey by NUTRILITETM, оскільки дає змогу швидко отримати видимі результати. Ця дієтична добавка сумісна з усіма трьома типами дієт і може доповнювати Блокатор жирів і Карб блокер для отримання оптимальних результатів.

Під час демонстрації продукту або ділової зустрічі за обідом змішайте вміст пакетика-стіка з рідиною, щоб усі присутні могли спробувати продукт і відчути, як мало їжі треба для тамування голоду.

Схожа інформація

© gettyImages

Розвінчуємо міфи про зниження ваги

Продукти для коригування ваги

Далі
© stocksy

Контролюйте споживання рідини

Продукти для коригування ваги

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію