Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Засоби для контролю ваги

Продукти для коригування ваги

Зимовий період і новорічні свята не повинні негативно позначатися на вашій фігурі

Теплі дні вже давно позаду, проте це не привід забувати про своє тіло, над яким ви так старанно працювали, готуючись до пляжного сезону. Ми почуваємося набагато краще, коли досягаємо своєї оптимальної ваги, але потім часто забуваємо про отримані результати. Згідно з дослідженням, описаним у статті одного медичного журналу, саме в жовтні наша вага є найменшою протягом усього року. Отже, це ідеальна пора, щоб зосередитися на здоровому харчуванні та підтриманні правильної ваги, аби виглядати під час зимових свят на всі 100%.

Приборкайте свій апетит

Набагато важче позбутися зайвих кілограмів, якщо ви регулярно переїдали протягом зими, тому NUTRILITE™ — це ідеальне рішення, завдяки якому ви зможете насолоджуватися звичною їжею, контролюючи розмір порцій. NUTRILITE Appetite Controller — дієтична добавка, яка допомагає контролювати апетит і боротися з переїданням. Вона значно полегшує контроль ваги, при цьому ви завжди почуватиметеся ситими й задоволеними.

Унікальні та натуральні складники

NUTRILITE Appetite Controller містить унікальний натуральний складник — екстракт глюкоманану. Ця натуральна харчова клітковина вбирає воду, перетворюючись у шлунку на гель. Гель тисне на стінки шлунка, створюючи відчуття ситості. Окрім цього, до складу дієтичної добавки входить екстракт чорної бузини, одержаний природним шляхом, який надає продукту приємне фіолетове забарвлення. Кожна порція запакована в окремий пакетик-стік і не має смаку, тому її можна легко змішувати із соком і водою, не впливаючи на їхній смак.

Поєднуйте з іншими продуктами для досягнення ще кращих результатів

Щоб легко схуднути й досягти бажаного результату, NUTRILITE Appetite Controller можна поєднувати з Блокатором жирів або Карб Блокером. Учасники програми bodykey від NUTRILITE можуть використовувати цей продукт як доповнення до індивідуального режиму харчування для всіх типів дієт bodykey або просто для посилення ефективності програми схуднення, щоб хизуватись ідеальною фігурою не лише на свята!

Станьте кращою версією себе

Незалежно від того, чи потрібно вам позбавитися зайвої ваги, або ж ви просто хочете дотримуватися правильного режиму харчування, програма bodykey від NUTRILITE може допомогти вам у досягненні ваших цілей. Почнемо зі Стартового набору bodykeyTM. У набір входить генетичний тест ДНК та інструкції щодо його використання та повернення. Дізнавшись, який тип дієти підходить вам найкраще, ви можете використовувати персональний код, щоб отримати доступ до платформи «Мій онлайн-тренер bodykey». Набір містить допоміжні продукти, як-от NUTRILITE Протеїновий порошок на рослинній основі та NUTRILITE Порошкову клітковину, а також корисні матеріали.

Схожа інформація

© Alamy

Приборкайте свій апетит

Продукти для коригування ваги

Далі
© gettyImages

Розвінчуємо міфи про зниження ваги

Продукти для коригування ваги

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію