Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© ©Gettyimages/Isaac

Не піддавайтесь спокусі у свята

Продукти для коригування ваги

Не дайте святам шансу додати вам зайвих кілограмів

Свята наближаються, і нам так хочеться провести їх зі своїми близькими. Потенційним недоліком таких зустрічей є спокуса потішити себе святковими смаколиками, які розставлені на столі.

Як стверджує Британський фонд харчування: «На Різдво ми можемо з’їсти аж 6000 ккал (25 104 кДж). Це втричі більше рекомендованої денної норми споживання для жінок і вдвічі більше рекомендованої денної норми споживання для чоловіків». Не кожен святкує Різдво, однак загалом період свят може порушити наш контроль ваги. Кілька порад допоможуть нам не набрати пару зайвих кілограмів.

  1. Пийте склянку води перед їжею. Це допоможе вам скоріше насититись, а значить, не буде спокуси з’їсти більше.

  2. Попросіть господаря вечірки подавати вам менші порції, або не хапайте все, що є в тарілці. Контролюйте порції певної їжі. Наприклад, не їжте більше двох смажених картоплин. А ще можна пропустити один або два прийоми їжі, особливо якщо це калорійний десерт.

  3. Якщо вечеря у форматі шведського столу, беріть меншу тарілку чи заповнюйте її переважно салатами й овочами. Уникайте заправок або соусів, що містять велику кількість жирів, цукру та солі.

  4. Принесіть на вечірку велику миску салату. Це буде низькокалорійною альтернативою будь-якій важкій їжі на вечірці.

  5. Уникайте споживання безалкогольних напоїв, у яких багато цукру. Надайте перевагу алкогольним напоям.

Більше рухайтеся

Так хочеться розслабитися після затяжного бенкету. Невелика прогулянка прискорить метаболізм і зарядить енергією. А збільшивши темп, досягти своїх цілей буде ще простіше: за даними порталу Harvard Health, 30-хвилинна жвава прогулянка допоможе середньостатистичній людини позбутись 200 калорій.

Пограйте в рухливі сімейні ігри або потанцюйте у вітальні під музику. Адже це краще, ніж дивитися телевізор кілька годин поспіль.

Допомога під рукою

Щоб схуднути, деяким із нас необхідно вживати менше жирів або вуглеводів. Якщо інколи вам буває складно відмовитися від такої їжі, спробуйте Блокатор жирів або Блокатор вуглеводів, щоб дотримуватися програми контролю ваги надалі.

Схожа інформація

Контроль ваги — нова точка зору

Продукти для коригування ваги

Далі
© gettyImages

Розвінчуємо міфи про зниження ваги

Продукти для коригування ваги

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію