Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© iStockphoto

Контролювати вагу стало ще смачніше

Продукти для коригування ваги

Представляємо нове покоління батончиків для заміни прийомів їжі від bodykey

Через шалений ритм життя нам постійно бракує часу, адже доводиться суміщати безліч обов’язків, роботу, соціальне життя та піклування про власне здоров’я. Звісно, якщо, окрім сну, нам хочеться ще чимось зайнятися! Це означає, що потрібно максимально використовувати свій час. Хоча багато з нас хотіли б харчуватися свіжою домашньою їжею тричі на день, нам не завжди це вдається. Але нашому організму необхідні поживні речовини, вітаміни та мінерали, а їх не можна отримати, з’ївши локшину швидкого приготування або фаст-фуд.

Нові батончики для заміни прийомів їжі від bodykey від NUTRILITETM смачні, втамовують голод і допомагають скинути вагу — усе водночас! Крім того, вони не містять «пустих» калорій і є багатими на клітковину та білок, що дає можливість швидше втамувати голод. Замінивши один прийом їжі в низькокалорійній дієті bodykey Батончиком для заміни прийомів їжі, ви зможете не набрати вагу, яку вже скинули. А заміна двох прийомів їжі такими батончиками сприятиме подальшому схудненню.

Звісно, заміна прийомів їжі може видатися складною задачею, якщо замінники несмачні. Саме тому наші батончики представлені у двох апетитних смаках: «Чорний шоколад» зі справжніми зернами какао та мигдалем і «Тропічні фрукти» зі шматочками абрикосу, яблука й манго, а також суперпродуктами, як-от насіння льону й соняшника.

Розширте власний бізнес, запропонувавши клієнтам цей новий продукт. Розкажіть тим, хто бере участь у програмі bodykey від NUTRILITE і є зацікавленими в підтриманні нормальної ваги, але мають високу зайнятість, що ці bodykey Батончики для заміни прийомів їжі є зручною та кращою альтернативою висококалорійним солодким перекусам і неякісній їжі. Також пам’ятайте, що клітковина прекрасно втамовує голод і дарує відчуття ситості. Смачна й поживна допомога для контролю ваги — справді дієвий засіб три-в-одному.

Схожа інформація

© gettyImages

Розвінчуємо міфи про зниження ваги

Продукти для коригування ваги

Далі

Секрети контролю ваги

Продукти для коригування ваги

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію