Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Shutterstock

Смачно та поживно

Продукти для коригування ваги

bodykey від NUTRILITE Супи для заміни прийомів їжі — поживний продукт для контролю ваги

Настала весна! Навіть якщо досі холодно та зимно, теплі місяці не змусять на себе чекати. Це означає, що скоро ми вдягнемо улюблений весняний і літній одяг, наприклад, — короткі штани та легкі сорочки. Та чи не виявляться вони замалими після довгих зимових місяців?

Один із засобів для контролю ваги та підтримки здорового способу життя — свіжі домашні супи. Проте нарізання овочів і приготування нежирного м’яса може займати забагато часу. Команда bodykey від NUTRILITE™ підтримує вас на шляху до оптимальної ваги та здоров’я. Вона допоможе виглядати та почуватися енергійними, узявши на себе всю складну роботу. Ви зможете насолоджуватись поживними стравами навіть із щільним графіком.

Легкі поживні страви

Нові bodykey від NUTRILITE Супи для заміни прийомів їжі мають два чудові смаки: Суп азіатський курячий зі смачними східними спеціями, цибулею та сушеними бобовими паростками, а також густий кремовий Суп із шампіньйонів та петрушки. Обидва супи готуються за визначеною формулою та відповідають високим стандартам торгової марки NUTRILITE. Вони містять лише натуральні інгредієнти без ГМО, штучних домішок і пальмової олії. Супи, збагачені 13 вітамінами й 11 мінералами, задовольняють третину денної потреби у поживних речовинах і сповнюють вас енергією для успішного початку весни. Вони багаті на клітковину та протеїни, тому надовго залишають відчуття ситості. Супи підходять для всіх типів раціону bodykey та допоможуть збалансувати харчування, щоб зберегти ідеальну вагу надовго. Суп із шампіньйонів і петрушки також підходить для вегетаріанців.

Супи готуються просто та швидко. Кожна упаковка містить два пакетики з фольги, по сім порцій супу в кожному. Також у наборі є мірна ложка для точного контролю за розміром порцій. Ви зможете щодня заміняти один або два звичні прийоми їжі поживним супом — і не відчуєте голоду завдяки його ситності. Якщо ви хочете схуднути, радимо щодня заміняти 2 прийоми їжі новими bodykey від NUTRILITE Супами для заміни прийомів їжі. Якщо ж ви лише підтримуєте вагу та ведете здоровий спосіб життя, достатньо замінити один прийом їжі.

За бажання ви можете додати в супи улюблені інгредієнти або створити власні рецепти на їх основі — обов’язково поділіться відкриттями з партнерами та клієнтами!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію