Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Getty Images

Суп для душі

Продукти для коригування ваги

Ключові моменти світового захоплення супами

Поки ви спали, світ захопив новий тренд у сфері харчування з цілою армією відданих шанувальників. Однак сама концепція, на яку спирається супова дієта, що прийшов на заміну захопленню соками — «джусінгу», — не така вже й нова. Насправді bodykey від NUTRILITETM переваги супу відомі вже давно. Ось що варто знати, щоб потішити смакові рецептори (і не набрати зайву вагу):

Що таке супова дієта? У чому її переваги?

© Stocksy

Ця дієта передбачає заміну прийомів їжі (одного або всіх) супом. Відмінні смакові та поживні якості ситного супу відомі давно, а от нещодавні дослідження дають змогу припустити, що за допомогою супу можна ще й контролювати апетит. Дослідники виявили, що їжа, змішана з водою, тобто приготована у вигляді супу, довше перетравлюється в шлунку, ніж тверда їжа, яку запивають водою. Тому, споживаючи суп, ми довше відчуваємо ситість і легше обходимося без не дуже корисних перекусів.

Усе в міру

Цей вислів точно вам знайомий, і він абсолютно правдивий. Навряд чи варто надовго замінювати всі прийоми їжі супом, але додавши його у свій раціон, ви отримаєте низку переваг. Що може бути кращим за гарячий bodykey від NUTRILITE™ Суп із шампіньйонами й петрушкою в холодну пору? Суп має безліч переваг: в одній порції міститься третина рекомендованої денної норми вітамінів і мінералів, тому він підтримує нормальну життєдіяльність організму, легкий у приготуванні та надзвичайно смачний.

Приємний смак

Чи не закортіло вам чогось теплого й смачного після всіх цих розмов про супову дієту? Вибирайте один із двох смачних bodykey від NUTRILITE™ Супів для заміни прийомів їжі — Суп із шампіньйонів і петрушки або Азіатський курячий — перемішуйте з гарячою водою та смакуйте! Хочеться змін? Нашаткуйте овочів, зваріть їх в улюбленій iCook каструлі, закиньте все в iCook Блендер разом із bodykey Супом для заміни прийомів їжі — і чудова страва готова.

Контроль апетиту

Чому б не поставитися до досліджень серйозно та не доповнити супи дечим, що допоможе приборкати забаганки? Перемішайте з водою один пакетик NUTRILITETM Дієтичної добавки з глюкомананом і вживайте тричі на день перед прийомами їжі — це надасть відчуття ситості та допоможе не переїдати. Таке поєднання може стати точкою відліку на шляху до більш ефективного контролю ваги!

Схожа інформація

© Alamy

Приборкайте свій апетит

Продукти для коригування ваги

Далі
© gettyImages

Розвінчуємо міфи про зниження ваги

Продукти для коригування ваги

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію