Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Stcoksy

Цілі, яких ви зможете дотримуватись

Продукти для коригування ваги

Три поради допоможуть вам розробити здійсненний план утримання здорової ваги на весь 2020 рік!

Бій годинника опівночі 1 січня асоціюється з радісним передчуттям дива і безміром сподівань на Новий рік, який щойно розпочався. Оскільки в цей момент усю увагу зосереджено на нових починаннях, рішеннях і обіцянках, багато людей ставлять перед собою нові цілі щодо гарного самопочуття та коригування ваги у 2020 році. Але замість ставити перед собою нереалістичні цілі, до яких уже за місяць ви втратите інтерес, запровадьте у своє повсякденне життя сталі зміни, яких зможете дотримуватись у довгостроковій перспективі. Наші три поради допоможуть вам не збитися зі шляху, накресленого обіцянками, які ви дали самим собі напередодні Нового року – і нового десятиріччя.

1. Ставте перед собою здійсненні вимірювані цілі

Ставити перед собою нечіткі розмиті завдання на кшталт «менше їсти і більше займатися спортом» непродуктивно з погляду коригування ваги. Значно простіше розбити свої цілі на менші, проміжні етапи, які можна виміряти, аби їх було легше планувати і відстежувати. Ви хочете наростити м’язову масу, зберегти тонку талію або пробігати більші відстані? Ставте перед собою конкретні цілі, поступ до яких ви зможете відстежувати протягом року. Наприклад, ви можете запланувати збільшувати дистанцію своїх пробіжок на кілька сотень метрів щомісяця або вагу своїх гантелей на півкілограма щокварталу. Перегляньте це відео та скуштуйте bodykey від NUTRILITE™ Суп для заміни прийомів їжі із шампіньйонів та петрушки – він чудово доповнює активний спосіб життя, адже його легко приготувати і він містить багато вітамінів і мінералів.

2. Щодня робіть одну річ, яка допоможе наблизити поставлену мету

Це може бути щоденна 20-хвилинна прогулянка, підйом по сходах замість користування ліфтом або заміна одного чи двох прийомів їжі на день bodykey від NUTRILITE Батончиками для заміни прийомів їжі зі смаком чорного шоколаду. Вони чудово смакують і містять чимало цінних поживних речовин, тож ви будете ситі, а отже, не почуватиметесь, наче жертвуєте чимось або вдаєтесь до надміру важких змін у способі життя.

3. Вірте у себе і відзначайте свої досягнення

Якими б не були ваші цілі щодо керування вагою, ви маєте вірити, що зможете їх досягти, а потім обов’язково винагороджувати себе за їх досягнення. Дотримання визначеного плану – це вже велике досягнення. Відсвяткуйте свою наполегливість і розслабтесь.

Ви хочете зосередитись на зменшенні ваги чи просто на її контролюванні, ви полюбляєте солоденьке чи надаєте перевагу солоним і пряним стравам? bodykey від NUTRILITE Батончики для заміни прийомів їжі та Супи для заміни прийомів їжі подбають про те, щоб ви дотрималися своїх новорічних обіцянок. Зручність швидкого приготування або можливість з’їсти їх у дорозі означають, що у вас не залишається жодних відмовок, аби дозволити своїй рішучості похитнутись.

Схожа інформація

© stocksy.com

Міні-тренування і чудові результатами

Продукти для коригування ваги

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію