Новини та події

Революційна програма зниження ваги

Продукти для коригування ваги

bodykey™ від NUTRILITE – це програма зниження ваги, яка забезпечує довготривалий результат, враховуючи вашу генитичну схильність

У продажу в травні! Нова сучасна програма зниження ваги bodykey від NUTRILITE спеціально розроблена, щоб підвищити ваші шанси досягти бажаного результату щодо оптимальної ваги та якнайдовше втримати його. NUTRILITE, маючи понад 75 років досвіду в галузі дослідження та вдосконалення продуктів харчування, збільшує кількість науковців, які, використовуючи новітні наукові методи, досліджують реакцію організму на певні продукти харчування й фізичні вправи та визначають його здатність втрачати вагу.

Програма саме для вас

Експерти bodykey від NUTRILITE розроблять для вас індивідуальний План харучвання та фізичних вправ, ґрунтуючись на результатах вашого ДНК-тесту, ваших звичках і вподобаннях щодо раціону та фізичних навантажень.

Генетичний тест можна легко пройти вдома — це триватиме всього 5 хвилин. Щойно ми отримаємо результати аналізу в лабораторії, сертифікованій відповідно до стандарту ISO, наші експерти порівняють їх із вашими вподобаннями щодо їжі, що дасть їм змогу розробити не тільки індивідуальну, а й легку та приємну дієту і комплекс вправ.

Як почати?

Набір bodykey допоможе зробити перший крок на шляху до ідеальної ваги. Він містить усе необхідне для початку та слугує відправною точкою на шляху до оптимальної ваги.

В упаковці генетичного тесту ви знайдете три ватні тампони, за допомогою яких ви зможете взяти зразки ДНК. Унікальний код забезпечить доступ до ресурсу «Мій онлайн-тренер bodykey» та анкети «Розробити мій план», щоб ви могли описати певні аспекти свого способу життя, які буде враховано під час розробки вашого персоналізованого Плану харчування та фізичних вправ. Допоміжні продукти зроблять початок програми bodykey від NUTRILITE легшим і приємнішим. Стануть у нагоді також інформаційні матеріали із докладним описом програми.

Крім того, bodykey від NUTRILITE пропонує нові продукти та дієтичні добавки, зокрема супи, батончики й кремові мікси, які допоможуть вам дотримуватися дієти в будь-який час і в будь-якому місці.

Приготуйтеся, незабаром починаємо!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію