Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Представляємо bodykey від NUTRILITE

Продукти для коригування ваги

Зробіть перший крок на шляху до стрункої фігури вже зараз

Експерти bodykey розроблять для вас персоналізований План харчування та фізичних вправ на основі результатів генетичного тесту, вашого способу життя, уподобань щодо раціону та фізичних навантажень.

Беручи участь у цій інноваційній програмі, протягом одного року ви матимете доступ до ресурсу Мій онлайн-тренер bodykey , на якому зможете отримати поради та мотивацію від експертів із здорового харчування та фітнесу, а також матимете доступ до бази з 3500 рецептів, 70 відеороликів з фізичними вправами, інструментів відстеження вашої ваги та нових продуктів — усе відповідно до ваших особистих потреб.

Як почати?

Це легко. Потрібно лише замовити Набір bodykey, який слугує відправною точкою програми та містить усе необхідне для початку.


Що входить до набору?

  1. Генетичний тест. Цей тест допоможе визначити реакцію вашого тіла на різні види продуктів і фізичних навантажень. Результати тесту є конфіденційними та використовуються для розробки вашої індивідуальної дієти та комплексу фізичних вправ.

  2. Унікальний код. Це відправна точка вашої індивідуальної програми bodykey. Код надає річний доступ до платформи «Мій онлайн-тренер bodykey». Використовуйте його, щоб повідомити нашим експертам про свої вподобання, отримати індивідуальну дієту та комплекс вправ, знайти тисячі рецептів смачних страв, відстежувати свої результати та користуватися багатьма іншими можливостями ресурсу.

  3. Допоміжні продукти. Щоб процес схуднення розпочався якомога швидше, до Набору bodykey входять й такі продукти, як NUTRILITE Порошкова клітковина, bodykey Трав’яний чай і Шейкер bodykey.

  4. Інформаційні матеріали. Уся інформація про програму, яка допоможе вам її розпочати.

Ще один чудовий інструмент, який дасть змогу отримати інформацію по програмі bodykey — посібник «Здоров’я».

Ознайомтеся з оновленим посібником «Здоров’я»!

Дізнавайтеся найновішу інформацію про дієтичні добавки за допомогою цього зручного посібника. Він призначений допомогти вам пропонувати клієнтам продукти відповідно до їхніх індивідуальних потреб.

NUTRILITE™ — бренд №1 з продажу вітамінів і дієтичних добавок,* і цей посібник має допомогти нам зберегти цю позицію на ринку.

Докладніші відомості див. на сайті www.amway.ua


*Джерело: Euromonitor International Limited, «Вітаміни та дієтичні добавки, обсяг світового роздрібного продажу 2012 рік»

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію