Новини та події

Закінчилися літні відпустки

Продукти для коригування ваги

Cтильний старт разом із bodykey від NUTRILITE!

Ви набрали вагу за літню відпустку? Не хвилюйтеся, не ви одні! Але сезон завершується, чи не час повертатися до здорового режиму? Ви можете позбутись усіх тих зайвих кілограмів, які набрали, і закріпити результат. І bodykey від NUTRILITE™ допоможе вам зробити правильний вибір?
Універсальні дієти ніколи не були правильним рішенням у боротьбі із зайвою вагою. Тому ми розробили bodykey від NUTRILITE, комплексну програму зниження ваги, яка підпорядковується вашій ДНК, індивідуальному стилю життя та особистим уподобанням.
Для початку вам потрібно придбати стартовий набір. Із bodykey™ це просто — усе надходить в одній зручній коробці: Набір bodykey.

  1. Генетичний тест Цей тест розроблено, щоб визначити реакцію вашого організму на різні види продуктів і фізичних навантажень. Результати тесту є конфіденційними та використовуються для розробки вашої індивідуальної дієти та комплексу вправ.

  2. Унікальний код Це початковий етап вашої особистої програми bodykey, який дає вам доступ до ресурсу «Мій онлайн-тренер bodykey» протягом одного року. Використовуйте код, щоб повідомити нашим експертам про свої вподобання, отримати індивідуальну дієту та комплекс вправ, знайти тисячі рецептів смачних страв, відстежувати свої результати та користуватися багатьма іншими можливостями ресурсу.

  3. Дієтичні добавки Для кращого початку в наборі bodykey ви знайдете дієтичну добавку NUTRILITE Порошкова клітковина, bodykey Трав’яний чай і Шейкер bodykey.

  4. Матеріали від експертів Уся інформація про програму, яка допоможе вам розпочати.

То чого ж ви чекаєте? Замовляйте набір bodykey і шукайте власний шлях до схуднення!
Щоб придбати набір bodykey і дізнатися більше про програму зниження ваги bodykey від NUTRILITE, завітайте на сайт www.bodykey.com.ua .

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію