Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Тренування в лютому

Продукти для коригування ваги

Скористайтеся корисними порадами експерта з фітнесу bodykey Стіва Меллора щодо сезонних тренувань.

Навіть такого холодного, сірого та вологого місяця, як лютий, не треба нехтувати дотриманням спортивного режиму. Кількість часу, який ви проводите надворі, варто навіть збільшити: тренування на свіжому повітрі дуже корисні.

Я дам вам декілька корисних порад, які допоможуть комфортно тренуватися на свіжому повітрі навіть у найхолодніші та найпохмуріші дні.

Слухайте улюблену музику

Музика може зробити спортивні заняття надворі цікавішими. Беріть із собою музичний плеєр із навушниками та вмикайте його від самого початку тренування. Щоб зробити заняття максимально ефективним, обирайте оптимістичні та веселі мелодії: чому б вам не скласти плейлист з улюблених композицій?

Пізнайте себе

Дуже важливо ставити перед собою досяжні та перспективні спортивні цілі. Ви можете самі визначити, що для вас реально: прислухайтеся до свого тіла та зважайте на свій спосіб життя. Ваша поточна фізична форма та тривалість тренувань впливають на те, як легко ви зможете дотримуватись обраного спортивного режиму. Визначаючи мету занять, почніть із простих тренувань і поступово збільшуйте навантаження. Відчуття задоволення, отримане від досягнення мети, буде мотивувати вас на наступні кроки.

Подбайте про екіпіровку

Тренуватися на вулиці треба в зручному спортивному одязі, який відповідає погодним умовам. Це важливо будь-якої пори року, але особливо актуально в холодні та вологі місяці. Одяг для тренувань має бути легким і водночас забезпечувати захист від вітру та вологи. Щоб почуватися комфортно, доцільно придбати функціональний спортивний одяг для занять на свіжому повітрі.

Плануючи тренування, зверніть увагу на навколишні території. Однією з переваг вправ на свіжому повітрі є безліч варіантів для занять фітнесом із використанням елементів природного ландшафту. Спортивна хода, пробіжка або поїздка на велосипеді в парку набагато ефективніші за заняття в залі! Тренування на свіжому повітрі зміцнюють імунну систему. Крім того, збільшені вимоги до організму в умовах занять на холоді стимулюють підвищене вироблення ендорфіну, який, у свою чергу, додатково покращує самопочуття та настрій. Але найголовніше враховувати власну фізичну форму й рівень досвіду, адже те, що працює для досвідченого спортсмена, може бути неефективним для новачка, і навпаки. Обирайте види тренування, які вам підходять і приносять задоволення!


Стів Меллор

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію