Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Відпочинок на сонці

Продукти для коригування ваги

Європейський тренер із фітнесу Стів Меллор сприймає фізичні вправи як задоволення.

Більшість людей сприймають той факт, що для схуднення їм доведеться змінити свої звички у харчуванні.Проте переконати їх у тому, що регулярне виконання фізичних вправ має таке ж важливе значення, як і здоровий раціон, іноді буває важко. Для деяких людей виконання фізичних вправ означає відвідування спортивного залу або придбання спортивного обладнання, яким вони користуються лише кілька разів, а потім залишають збирати пил. Проте фізичні навантаження можуть бути справжнім задоволенням, а активний відпочинок на свіжому повітрі є чудовим способом позбутися зайвої ваги!

Задоволення для всієї родини

Коли мені потрібно позайматися спортом, я надаю перевагу вправам на свіжому повітрі. Чому б не сходити на активну прогулянку зі своєю родиною? Наприклад, прогулянка в лісі непротоптаними стежинами — це найкращий спосіб спалювати 500 калорій на годину. А якщо ваш шлях пролягатиме угору похилою площиною під кутом у 2%, витрата калорій збільшиться на 20% за кожну хвилину. Один зі способів, як можна зробити прогулянку привабливою для малюків, — підготувати перелік об’єктів для пошуку і таким чином перетворити прогулянку на захопливе полювання за скарбами.

Віднайдіть свій шлях до здоров’я

Ще одним видом тренування м’язів усього тіла та цікавого дозвілля на природі є гребля стоячи. Гребля на озері, по річці чи каналу або на хвилях стає дедалі більш популярною. Минулого року в США цей вид спорту зібрав найбільше новачків. На перший погляд такі спортивні заняття можуть здатися складними, проте вони цілком доступні для будь-кого, навіть для людей літнього віку. Навчившись утримувати рівновагу на нестійкій поверхні, ви зможете отримувати від греблі стоячи всі переваги, які вона забезпечує для здоров’я: корисні навантаження на стегна, гомілки та колінні суглоби. Розвиток відчуття рівноваги, загальне зміцнення організму та збільшення його витривалості — ось основні аргументи на користь цього виду спорту.

Стежте за тим, що ви їсте

Чому б вам не спробувати, коли ви зголодніли, замість шматка піци або порції морозива один зі смачних продуктів bodykeyTM? Легкі батончики з приємним смаком можуть бути чудовим перекусом під час занять спортом, а кремовим міксом або трав’яним чаєм, який зручно захопити з собою у термосі, можна швидко й легко освіжитися. Чудові на смак і зручні, ці продукти харчування забезпечують значно більше переваг для здоров’я, ніж звичайна їжа швидкого приготування. (Перегляньте наведені нижче готові до вживання продукти!)


Стів Меллор

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію