Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Новий сезон, нові чудові ідеї

Продукти для коригування ваги

Включіть програму схуднення у свій інтенсивний ритм життя!

Навіщо чекати до Нового року, щоб вирішити змінити свій стиль харчування? Розпочалась осінь, діти знову в школі й життя повертається до звичного графіка. Саме час набувати корисних звичок! Звикайте цієї осені смачно харчуватись, проте залишатись у нормі й гарно виглядати.

Провадьте активний спосіб життя

Навіть прохолодний день може стати стимулом до активних занять. Відчуйте всю приємність свіжого осіннього ранку, вийшовши на прогулянку або й на коротку пробіжку. Починати ніколи не пізно! Запишіться на заняття у фітнес-центрі й зробіть свій звичний стиль життя рухливішим. Забудьте про ліфт — підіймайтесь сходами, залиште машину в гаражі й пройдіться до магазину пішки.

Насолоджуйтесь осінніми стравами

Природа щедро дарує нам свої плоди — овочі, багаті на поживні речовини й мінерали, а в садах рясно вродили корисні фрукти. Чудова нагода завітати на найближчий овочевий ринок. Додайте до овочів нежирне м’ясо й свіжі осінні прянощі та спробуйте нові рецепти смачних овочевих супів.

Просто розігрійте

Якщо у вас немає часу куховарити, спробуйте супи торгової марки bodykeyTM. Їх швидко готувати, вони апетитні, поживні й водночас низькокалорійні. Два приємні на смак супи — овочевий і томатний — забезпечать збалансований набір поживних речовин, потрібних для життєдіяльності. Чудовий спосіб дотримуватись своєї програми схуднення й розкішно виглядати цієї осені! А також не забудьте про наші корисні та смачні чаї, що зігріють у холодний день.

Зберігайте мотивацію

bodykey Томатний суп (1) і Овочевий суп (2)

Спробуйте перетворити кожен день на невеличкий крок до успіху, ставлячи собі кілька досяжних цілей. Будьте поміркованими під час вживання їжі, намагайтеся харчуватись більш-менш в однаковий час. Якщо ж відчуваєте голод, спробуйте кремовий мікс або батончик bodykeyTM — розкішний смак!

Дізнайтесь і про інші продукти

Відкрийте для себе повний асортимент чудових продуктів торгової марки bodykey. Вони дуже поживні й дають змогу легко та просто підтримувати потрібну вагу.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію